Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Діагностика

Запишіться на консультацію Записатися

Визначити стан здоров'я пацієнта і вибрати найбільш ефективний метод лікування допомагають власні клініко-діагностична та генетична лабораторії клініки ISIDA. Від точності результатів аналізів залежить і якість одужання. Власні лабораторії клініки дозволяють провести гормональні, імунологічні, цитологічні, цитогенетичні, біохімічні дослідження.

У всіх випадках звернення жінки або сім'ї в клініку ISIDА одним з необхідних і найбільш інформативних етапів обстеження є проведення лабораторних досліджень. Для цього в клініці функціонують дві власні лабораторії: клініко-діагностична та генетична.

Клініко-діагностична лабораторія є широкопрофільною і може запропонувати пацієнткам практично будь-яке обстеження.

У абораторії генетики здійснюється діагностика на клітинному і молекулярному рівнях. Виявлення хромосомних і генетичних патологічних змін особливо актуально в програмах лікування безпліддя, при невиношуванні вагітності і в діагностиці спадкових захворювань.

Якість дослідження - від загального аналізу крові майбутньої матері до визначення каріотипу її плоду - визначається безліччю факторів, серед яких, крім високого професіоналізму лікарів-лаборантів, велику роль відіграє технічне оснащення.

Лабораторії клініки ISIDA обладнані сучасною аналітичною апаратурою (біохімічний аналізатор, імунохемілюмінесцентний апарат, патгістологічне обладнання, аналізатор газів та електролітів і т. д. Обидві лабораторії, дбаючи про якість своїх досліджень, регулярно беруть участь у зовнішніх оцінюваннях якості і мають сертифікати, що підтверджують європейський рівень лабораторної діагностики.

Діагностика в ISIDA – це
Високий рівень

Високий рівень інформаційно-аналітичного забезпечення

Міжнародне визнання

Наші лабораторії щорічно беруть участь щорічна участь в міжнародних схемах контролю якості лабораторних досліджень

Досвід

Наші лікарі-лаборанти володіють великим досвідом і мають вищі кваліфікаційні категорії

Сучасність

Ми проводимо всі відомі в сучасній світовій практиці методи інструментальної та лабораторної діагностики та дослідження

654 00025 863
progressbar
аналізів щорічнокаріотипів
Наші спеціалісти
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Пренатальний скринінг порушень розвитку плода – в прямій залежності від рівня медичного обладнання
Пренатальний скринінг порушень розвитку плода – в прямій залежності від рівня медичного обладнання

Скринінгові програми пренатальної діагностики порушень розвитку плода – одне з найвизначніших досягнень сучасної пренатальної медицини. Однак, попри багаторічний досвід використання цих програм у всьому світі, питання їх достовірності не втрачає своєї актуальності. Причина – наявність у клініці необхідного медичного обладнання, здатного давати достовірні результати, а також – висококваліфікованих фахівців, які володіють найсучаснішими знаннями в області пренатальної діагностики.

Метод NGS – інноваційний метод генетичної діагностики ембріонів
Метод NGS – інноваційний метод генетичної діагностики ембріонів

Генетичний аналіз NGS є інноваційним у генетичній діагностиці. Клініка ISIDA впровадила цей метод у свою практику однією з перших українських клінік, що спеціалізуються на репродуктивному здоров'ї людини. Результати, які отримують лікарі та пацієнти в результаті застосовування методу NGS, демонструють цілу низку переваг цього виду генетичної діагностики, порівняно з його попередниками.

Новини, заходи
Євгенія Улаєва виступила з доповіддю на конференції
Євгенія Улаєва виступила з доповіддю на конференції

Завідувач біотехнологічної лабораторії, лікар лаборант-генетик, лікар-ендокринолог (чоловічий фактор безпліддя) Євгенія Улаєва виступила з доповіддю на конференції «Сучасні аспекти застосування методу Cryotech вітрифікації в лікуванні безпліддя». У своїй доповіді Євгенія Улаєва поділилася з учасниками конференції досвідом і досягненнями клініки ISIDA в застосуванні методу вітрифікації в лікуванні безпліддя.