Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Діагностика

Запишіться на консультацію Записатися

Визначити стан здоров'я пацієнта і вибрати найбільш ефективний метод лікування допомагають власні клініко-діагностична та генетична лабораторії клініки ISIDA. Від точності результатів аналізів залежить і якість одужання. Власні лабораторії клініки дозволяють провести гормональні, імунологічні, цитологічні, цитогенетичні, біохімічні дослідження.

У всіх випадках звернення жінки або сім'ї в клініку ISIDА одним з необхідних і найбільш інформативних етапів обстеження є проведення лабораторних досліджень. Для цього в клініці функціонують дві власні лабораторії: клініко-діагностична та генетична.

Клініко-діагностична лабораторія є широкопрофільною і може запропонувати пацієнткам практично будь-яке обстеження.

У абораторії генетики здійснюється діагностика на клітинному і молекулярному рівнях. Виявлення хромосомних і генетичних патологічних змін особливо актуально в програмах лікування безпліддя, при невиношуванні вагітності і в діагностиці спадкових захворювань.

Якість дослідження - від загального аналізу крові майбутньої матері до визначення каріотипу її плоду - визначається безліччю факторів, серед яких, крім високого професіоналізму лікарів-лаборантів, велику роль відіграє технічне оснащення.

Лабораторії клініки ISIDA обладнані сучасною аналітичною апаратурою (біохімічний аналізатор, імунохемілюмінесцентний апарат, патгістологічне обладнання, аналізатор газів та електролітів і т. д. Обидві лабораторії, дбаючи про якість своїх досліджень, регулярно беруть участь у зовнішніх оцінюваннях якості і мають сертифікати, що підтверджують європейський рівень лабораторної діагностики.

Діагностика в ISIDA – це

Високий рівень

Високий рівень інформаційно-аналітичного забезпечення

Міжнародне визнання

Наші лабораторії щорічно беруть участь щорічна участь в міжнародних схемах контролю якості лабораторних досліджень

Досвід

Наші лікарі-лаборанти володіють великим досвідом і мають вищі кваліфікаційні категорії

Сучасність

Ми проводимо всі відомі в сучасній світовій практиці методи інструментальної та лабораторної діагностики та дослідження

654 0002 404
аналізів щорічнокаріотипів

Наші спеціалісти

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

Приватна жіноча консультація в Києві: основні критерії вибору

Приватна жіноча консультація в Києві чи районна поліклініка? Для більшості жінок так питання не стоїть. Адже всі давно вже зрозуміли різницю між якістю як суто людського, так і професійного обслуговування в медичних установах різних форм власності.

Делікатне питання

За даними ВООЗ, близько мільйона людей щодня заражаються інфекціями, що передаються статевим шляхом. Фахівці навчилися ідентифікувати близько тридцяти видів шкідливих мікроорганізмів. Про те, які симптоми їх появи в організмі і що заважає ефективному лікуванню, розповідає експерт ISIDA.

Шлях до професії

Фахівці відділення ультразвукової діагностики – справжні професіонали. Але досвід і вміння не приходять в одну хвилину, і кожен з них йшов до вершин майстерності своїм власним шляхом. Про любов до медицини, новітні УЗД-технології і роль командної роботи розповідають лікарі ISIDA.

Новини, заходи

Цитогенетик клініки ISIDA Любов Тавокіна взяла участь у роботі Європейського Конгресу в Італії

Завідувач молекулярно-цитогенетичної лабораторії, лікар-лаборант-генетик клініки ISIDA Любов Тавокіна взяла участь у роботі 11th European Cytogenetics Conference, що пройшов 1-4 липня 2017 р. у Флоренції, Італія.

Німецькі фахівці високо оцінили рівень лабораторії ембріології клініки ISIDA

Клініка при Вестфальському університеті ім. Вільгельма (м Мюнстер, Німеччина) – одному з найбільших і найшанованіших європейських університетів, підтвердила здатність лабораторії ембріології клініки ISIDA видавати абсолютно правильні результати дослідження спермограми.

Вперше в Україні: надточна діагностика ембріонів

У листопаді цього року в клініці ISIDA вперше в Україні впроваджено метод, за допомогою якого можна з точністю до 99,9% діагностувати наявність або відсутність у ембріона хромосомних і моногенних захворювань. Це стало можливим завдяки новій методиці PGD.

Відео напрямку